Pre kancelárie

Potrebujete pravidelné upratovanie kancelárií?

Spoločnosť Nika upratovanie poskytuje upratovacie a čistiace práce pre firemných klientov,  upratovanie kancelárii a firemných prevádzok.

Upratovanie je služba, ktorú potrebuje každá spoločnosť. Nemusíte mať starosti s internými  zamestnancami a nemusíte  sa starať o čistiace prostriedky. Stači iba ak zveríte čistotu svojich priestorov do rúk profesionálov. Preto je tu spoločnosť Nika upratovanie.

Používame čistiace prostriedky vhodné na povrchy použité v kancelárii klienta. Zabezpečujeme  ich obstaranie a evidenciu spotreby. Zároveň sa vždy prispôsobíme požiadavkám  klienta.

 Sme velmi flexibilný a naši klienti si zvolia čas kedy im upratovanie vyhovuje.  Môže to byť v ranných hodinách pred pracovnou dobou, počas dňa, cez obednú prestávku alebo mimo pracovných hodín, napriklad podvečer.

Vypracovanie cenovej ponuky je bezplatné.

Postup sa dá zhrnúť do nasledujúcich krokov, ktoré nezaberú viac ako pár minút vášho času:

  1. obhliadka kancelárií: krátka obhliadka so zodpovednou osobou spojená s požiadavkami zo strany klienta
  2. stanovenie frekvencie upratovania a harmonogramu prác – rozdelenie na denné, týždenné, mesačné, ročné upratovacie a čistiace prác
  3. vypracovanie cenovej ponuky a podpísanie zmluvy
  4. nástup na upratovacie práce
  5. pravidelné kontroly objektovým manažérom a riešenie dodatočných požiadaviek klienta

 Pred realizáciou upratovacích prác, ktoré sa skladajú z viacerých položiek pripravíme individuálnu kalkuláciu služieb a prác, ktorú Vám necháme odsúhlasiť